Dzień Chłopca w klasie 3b

W tym roku chłopcy z klasy 3b zostali obdarowani superprezentami -  samolotami ze słodką niespodzianką.

Widać było, że otwarta buzia z wrażenia - mówiła, że prezenty bardzo się podobały. Poza tym, razem z dziećmi z klas drugich i trzecich, wzięli udział w wyjściu do kina „Helios” na film fabularny „King - mój przyjaciel lew”.

Film we wzruszający sposób opowiadał przygody małego lwiątka, które zgubiło się na lotnisku. Na szczęście, dzieci, które znalazły lwiątko zrobiły wszystko, żeby wrócił do Afryki. Film miał dynamiczną akcję i bardzo się wszystkim podobał.

Po powrocie do szkoły dziewczynki z klasy przygotowały dla swoich kolegów, jak i kolegów z i innych klas życzenia na kartkach, które rozdały z radością i uśmiechem na twarzach.

Dzień Chłopca był bardzo udany!

Opracowanie: mgr Bożena Kęs