Apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2021/2022 w klasach I - III

W piątek, 11 marca, uczniowie klas I – III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu wraz ze swoimi nauczycielami i wychowawcami zostali zaproszeni do sali gimnastycznej na podsumowanie sukcesów osiągniętych w pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022.

Ze względu na reżim sanitarny uczniowie pojawiali się w sali gimnastycznej o różnych godzinach. Dyrekcja reprezentowana była przez p. wicedyrektor Grażynę Danielko.

Na początku Pani Dyrektor odniosła się do nowej sytuacji w naszej szkole, czyli obecności uczniów ukraińskich w szeregach naszej społeczności. Następnie, korzystając z okazji, przedstawiła nowe panie z Ukrainy, p. Ludmiłę i p. Aleksandrę, które będą pomagały tym uczniom w oswojeniu się ze szkołą oraz w zrozumieniu obcojęzycznych kolegów i koleżanek.

W dalszej części wyróżniano tych, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę różnych konkursach. Byli oni zapraszani na środek, gdzie otrzymywali słodkie upominki. Do wspólnego zdjęcia zaproszeni zostali też pozostali uczniowie każdej klasy, ponieważ i oni brali aktywny udział w organizowanych konkursach.

W odrębnej galerii zdjęć zobaczycie wyróżnionych – wystarczy kliknąć tutaj,  ale ponieważ nie każdy był tego dnia obecny w szkole, kompletną listę nagrodzonych uczniów znajdziecie w tym miejscu.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wykazywali się w konkursach i  odznaczali się w różnorodnych akcjach organizowanych przez szkołę w pierwszym semestrze i liczymy na kolejne sukcesy w drugim.

Opracowanie: mgr Grażyna Danielko, mgr Małgorzata Stochmal-Lewandowska