Nauczanie zdalne

Życząc Wam słonecznych wakacji (dosłownie i w przenośni) zwracamy uwagę na to, abyście spędzili je zdrowo i bezpiecznie. Nic nie zastąpi zdrowego rozsądku, ale na pewno warto zapoznać się z poradami, które zamieszczone są na naszej stronie – po kliknięciu w tym miejscu.

Do zobaczenia!

***

W dniu 31 lipca 2020 r. w sekretariacie szkoły będzie można odebrać zaświadczenia z wynikami egzaminów klas ósmych w wyznaczonych godzinach dla danej klasy:

• godz. 9:00 – 10:00 – klasa 8a
  • godz. 10:00 – 11:00 – klasa 8b
***

Zakresy materiału na poszczególne tygodnie, które obowiązywały w trakcie zdalnego nauczania w roku szkolnym 2019/2020 do wglądu - po wskazaniu w tym miejscu.

***

Zapoznajcie się z procedurami obowiązującymi Was podczas zwrotu podręczników szkolnych w okresie epidemii w budynku A klikając w tym miejscu oraz harmonogramem ich zwrotów tutaj.

Prosimy również o zapoznanie się z procedurami
obowiązującymi uczniów podczas odbioru podręczników na rok szkolny 2020/2021 klikając w tym miejscu oraz harmonogramem ich odbioru tutaj.

Ogólne procedury w bibliotece znajdują się w aktualnościach klas IV – VIII.

Instrukcja krok po roku
jak otrzymać dostęp do pakietu office 365 za pomocą naszego e-dziennika - kliknij tutaj.

***

Zarządzenie Dyrektora w sprawie zdalnego nauczania po kliknięciu w tym miejscu.

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny widoczne będą na platformie
Dzwonek.pl po zalogowaniu się na swoje konto od 22 czerwca do 31 lipca 2020 r.

#GaszynChallenge - sprawdź
tutaj.

***

Galeria Waszych domowych miejsc pracy w czasie nauczania zdalnego poniżej.