IIIb w Narodowym Centrum Piosenki

Klasa 3b w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.
W poniedziałek 3 lutego 2020 r. klasa III "B" razem z wychowawczynią panią Bożeną Kęs  wybrała się na zajęcia muzyczne do NCPP. I chociaż pogoda nie dopisała, bo  padał deszcz i było zimno, nie stanowiło to problemu w wyjściu ze szkoły.
Gościem  specjalnym  była Pani Justyna Szafran-  aktorka i piosenkarka występująca na stałe w teatrze we Wrocławiu. Zajęcia prowadził również i akompaniował artystce Pan Igor Przebindowski.
Zajęcia były prowadzone w formie warsztatowej.
Dzieci uczyły się właściwej emisji głosu i oddechu podczas śpiewania.  Pani Sylwia Szafran zaprezentowała piosenki Agnieszki Osieckiej oraz Edith Piaf. Usłyszeliśmy takie utwory jak: "Milord", "Niczego nie żałuję ".
Wspólnie z nami w zajęciach uczestniczyły pięcio i sześciolatki z przedszkola, które bardzo aktywnie brały udział i odpowiadały na pytania.
Bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do szkoły.
Opracowanie i foto:mgr  Bożena Kęs