Święty Jan Paweł II-konkurs

W roku „Świętego Jana Pawła II”, Wydział Katechetyczny Diecezji Opolskiej zaprosił uczniów wszystkich typów szkół do wzięcia udziału w Diecezjalnym Konkursie Artystycznym, pod hasłem Św. Jan Paweł II – pasterz i przyjaciel młodych”.

Szkolna komisja konkursowa wybrała cztery prace, które będą reprezentowały „Małą 2” w etapie diecezjalnym. Autorami wybranych prac są: Julia Śląska z kl. I a, Zuzanna Surma z kl. I b oraz Zuzanna Nowak i Maja Ślęzak z kl. II b. W galerii można obejrzeć wszystkie prace zgłoszone do konkursu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy talentu. Autorkom wybranych prac życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Opracowane: dr Magdalena Rynkal