"Dni Nauki i Sportu" - uroczyste podsumowanie

.:OPRACOWANIE: p. Adrian Lewandowski, p. Grażyna Danielko

Tegoroczne „Dni Nauki” po raz pierwszy odbyły się w obecności najlepszych sportowców naszej szkoły.

Na „Dni Nauki i Sportu”, oprócz nagrodzonych w wielu konkursach odbywających się w trakcie Dni Języka Polskiego, Dni Języka Angielskiego, Festiwalu Nauki i Dni Edukacji Wczesnoszkolnej, zostali również zaproszeni Ci, którzy wsławiali imię naszej szkoły w innych ważnych konkursach i zawodach sportowych. Czytaliście już o nich na łamach tej strony, jednak jeśli coś Wam umknęło, kliknijcie tutaj.

Wystarczy spojrzeć poniżej, aby przekonać się o popularności tych konkursów, gdyż liczba nagrodzonych w tym roku jest imponująca. Cieszy zatem fakt, iż istnieje taka uroczystość, podczas której, można być nagrodzonym nie tylko dyplomami i upominkami, ale również brawami i słowami uznania w obecności kolegów i koleżanek, rodziców, Dyrekcji i nauczycieli.

Nagrodzeni uczniowie bloku humanistyczno-religijnego

Nagrodzeni uczniowie bloku języka angielskiego

Nagrodzeni uczniowie bloku matematyczno-informatyczno-przyrodniczo-artystycznego

Nagrodzeni uczniowie bloku sportowego

Brawa dla wszystkich wyróżnionych!

Cała uroczystość prowadzona była przez p. Agnieszkę Melnarowicz, a o muzyczną oprawę zadbały: szkolny zespół wokalny oraz Crazy Stars.

GALERIA ZDJĘĆ:.