Klasa IVc

.:OPRACOWANIE: Marcin Jabłoński (IVc), Jakub Szmit (IVc)

Zbiórka na miała miejsce o godzinie 7:50 na boisku szkolnym. Pan Dyrektor mówił nam o bezpieczeństwie i jak powinni¶my się zachować żeby nikomu nic się nie stało.

Po przemówieniu chwilka na wspólne zdjęcie, a następnie ruszyli¶my wspólnie na przystanek autobusowy przy basenie „Akwarium”. Około godziny 8:20 wsiedli¶my do autobusu miejskiego, nasze Panie skasowały wszystkim bilety i ruszyli¶my w drogę.

Około godziny 8:45 dotarli¶my na miejsce i ruszyli¶my pieszo. Po drodze widzieli¶my piękne domki. Po godzinnym marszu dotarli¶my na polanę gdzie mieli¶my przerwę na ¶niadanie. Najedzeni ruszyli¶my dalej w las gdzie napotykali¶my różnorodne drzewa i bardzo dużo grzybów.

Po powrocie na polanę czekało na nas ognisko przygotowane przez Pana Dyrektora, a nad bezpieczeństwem czuwali strażacy. Przy ognisku upiekli¶my kiełbaski, które smakuj± inaczej niż te z grila. Czas na polanie spędzili¶my na grze w berka, piłkę, podarowali¶my też naszej Pani wielki bukiet polnych kwiatów. Po takiej super zabawie spotkała nas niespodzianka, pieczone ziemniaki z ogniska, pycha! Na koniec strażacy zagasili ognisko i zrobili¶my sobie zdjęcie na tle wozu strażackiego.

Ruszyli¶my w drogę powrotn± i spacerkiem dotarli¶my do przystanku sk±d autobus zawiózł nas do miasta. W autobusie było bardzo zabawnie bo pojawiła się osa, któr± starali¶my się przegonić, ale nam się nie udawało. Wreszcie Pani dała radę.

Do szkoły wrócili¶my cali i zdrowi, bardzo zmęczeni, ale zadowoleni.

GALERIA ZDJĘĆ:.​