Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

.:OPRACOWANIE: p. Adrian Lewandowski

Po nieco dłuższych niż zwykle wakacjach uczniowie klas I – VI Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu spotkali się w poniedziałek 4 wrze¶nia o godzinie 9:00 na boisku szkolnym, gotowi na swoj± szkoln± przygodę.

Po od¶piewaniu hymnu państwowego, Dyrektor Szkoły – p. Mirosław ¦nigórski przywitał przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli oraz zainaugurował rok szkolny 2017/2018.

Następnie uczniowie klas II – VI udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami, aby najmłodsi w¶ród naszych uczniów mogli złożyć uroczyste ¶lubowanie i zostać pasowanymi na ucznia.

Uczniowie klasy Ia poznali się ze swoj± wychowawczyni± – p. Beat± Kachny, klasy Ib z p. Bożen± Kęs, a klasy Ic z p. Dominik± Walu¶.

„Pierwszakom” życzymy powodzenia w szkolnej przygodzie i witamy w naszych szeregach!

Uczniowie klas VII oraz gimnazjalnych mieli natomiast swoje rozpoczęcie o godz. 11:00 w budynku przy ul. 1 maja 151. Zobacz relację na: g4.opole.pl.

GALERIA ZDJĘĆ:.