Klasa IVb

.:OPRACOWANIE: Maciej Maciejewski (IVb), p. Bożena Kędzierska

Integracyjny Rajd Czwartoklasisty odbył się 28 września. Brały w nim udział wszystkie klasy czwarte, a jest ich w naszym roczniku aż pięć! To daje ponad 100 uczniów! Mieliśmy wszyscy lepiej się poznać...

Wszyscy razem wyszliśmy ze szkoły o godzinie ok. 8:00. Poszliśmy na przystanek koło pływalni na ul. Ozimskiej i stamtąd pojechaliśmy autobusem nr 17 do pętli przy ulicy Częstochowskiej.

Po wyjściu z autobusu i opuszczeniu przystanku, poszliśmy spacerem w kierunku polany.

Polana mieściła się w obrębie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Kopciuszek”.

Na miejscu została ogłoszona 20-minutowa przerwa, po której wyruszyliśmy w dalszą drogę przez las w kierunku Niwek.

Po około godzinnym marszu wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Gdy z powrotem wróciliśmy na polanę, czekali tam na nas strażacy z dwoma ogniskami. Nauczyciele rozdali nam kijki, na których piekliśmy kiełbasy.

Po zjedzeniu mieliśmy czas wolny i jedliśmy pieczone ziemniaki z ogniska. Po tych atrakcjach wróciliśmy na przystanek i pojechaliśmy do szkoły.

Wszystkim rajd bardzo się podobał, ziemniaki były przepyszne, a pogoda dopisała nam wspaniale!

GALERIA ZDJĘĆ:.