"Trzej Muszkieterowie" klasy IVc

23 lutego br. uczniowie klasy IVc wybrali się wraz z wychowawcą p. Justyną Wolską do Teatru Lalki i Aktora na spektakl „Trzech Muszkieterów”, a później brali udział w warsztatach teatralnych dotyczących dykcji i poprawnej wymowy z aktorami tegoż teatru.

Oto opnie dzieci na temat przedstawienia:

„W teatrze najbardziej podobała mi się sztuczna myszka w przedstawieniu i kot. Fajna była także Kontancja i Milady”.
Marta Kostyk

„W teatrze podobały mi się wszystkie postacie, ale najbardziej Kardynał i Trzech Muszkieterów. Byli bardzo śmieszni”.
Amelia Wiśniewska

„A mnie najbardziej podobała się scenografia i dobrze zgrany zespół specjalistów od zmiany wystroju”
Danny Łuczko

„W teatrze najbardziej podobały mi się warsztaty o dykcji. Spotkaliśmy się tam z dwoma aktorami – Krzysztofem Jarotą, który grał D'artagnana i Janem Chraboł – Atosem”.
Kajetan Bielawny

„Moim zdaniem najlepsze co było w teatrze to to, że było poczucie humoru, zwroty akcji i dużo, dużo naprawdę dużo niesamowitych postaci”.
Martyna Ruszała

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Justyna Wolska