Wspólnie myjemy rączki

W dniu 15 października 2015 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk.

W ten dzień uczniowie zapoznali się z informacjami dotyczącymi daty 15 października – Światowy Dzień Mycia Rąk. Uczniowie wraz z nauczycielami wspólnie myli ręce według podanej instrukcji. Przedstawiacie klas Ib, Id i IId wyrecytowali wierszyki dla swoich kolegów i koleżanek. Na trzecim piętrze została zorganizowana wystawa prac, które wykonali uczniowie klas Ib, Id i IId – możecie je obejrzeć w galerii zdjęć. Uczniowie wraz nauczycielami mogli oglądać wystawę przyborów toaletowych.

Organizatorkami były p. Urszula Długosz, p. Dominika Zygiel, p. Barbara Antosik.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Barbara Antosik
FOTO: mgr Urszula Długosz