"Czym skorupka za młodu... czyli laryngektomowani dzieciom"

12 października 2015 r. klasa IIc wzięła udział w pierwszej prelekcji w ramach projektu: „Czym skorupka za młodu… czyli laryngektomowani dzieciom”.

Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń wynikających z palenia tytoniu oraz zmianę przekonań na temat życia osób bez krtani.

Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z osobami, które w wyniku długoletniego palenia papierosów zachorowały na nowotwór krtani. Goście z chęcią odpowiadali na wszystkie pytania dzieci.

Zajęcia wyczuliły uczniów na problemy osób laryngektomowanych, były doskonałą lekcja tolerancji i uwrażliwienia na potrzebny innych.

Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie: ambasadasukcesu.com

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Dominika Waluś
FOTO: mgr Dominika Waluś