Apel podsumowujący semestr pierwszy

We wtorek, 17 lutego 2015r., uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu wraz ze swoimi nauczycielami, wychowawcami i trenerami zostali zaproszeni do sali sportowej na podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2014/2015.

Najpierw zaproszono uczniów klas młodszych. Ci, którzy wyróżnili się we wszelkiego rodzaju konkursach, zawodach, turniejach lub po prostu tym, że są życzliwi zaprezentowali się na środku sali razem ze swoimi wychowawcami.

Po krótkiej przerwie przyszedł czas na uczniów klas IV – VI. Ci, wsławiający imię naszej szkoły, podobnie jak ich młodsi koledzy i koleżanki, zostali poproszeni na środek, aby otrzymać gromkie brawa i słodki upominek od Dyrekcji.

Informacje o zwycięzcach konkursów, zawodów i turniejów mogliście na bieżąco śledzić na łamach naszej strony, dodatkowo, w przejrzysty sposób zestawione są one w zakładce UCZEŃ. Listę nagrodzonych możesz również pobrać w formie pliku .pdf w tym miejscu.

Zapraszamy do galerii wyróżnionych.

Kończąc apel Pan Dyrektor zainaugurował obchody 70-lecia istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu, których podsumowanie nastąpi w listopadzie 2015r. Inauguracja nastąpiła poprzez losowanie grup meczów matematycznych (jeden z konkursów organizowanych z okazji Dni Patrona Szkoły).

Grupy będą tworzyć:

• Joanna Gaj z klasy IVa
  • Martyna Łopianiak z klasy Va
  • Tomasz Idzik z klasy Va

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski, mgr Grażyna Danielko, mgr Justyna Wolska
FOTO: mgr Grażyna Danielko, mgr Roman Stelmaszyk, mgr Adrian Lewandowski