"The Bat Kid" - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 20 listopada 2014r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem „The Bat Kid”.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas czwartych oraz piątych i szóstych. Wraz z testami dla uczniów została przysłana płyta CD z nagraniami do zadań. Rozwiązując test uczniowie musieli wykazać się zarówno znajomością różnorodnego słownictwa i zwrotów językowych oraz sprawnym reagowaniem na polecenia zawarte w nagraniach, których nie można było powtórzyć po raz kolejny.

W konkursie wzięło udział 4100 uczniów z 149 szkół (1212 w kategorii klas czwartych oraz 2888 w kategorii klas piątych i szóstych). Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dwie uczennice naszej szkoły odniosły ogromny sukces w tymże konkursie zajmując:

II miejsce: Maja Miążek z klasy VIa
opiekun: mgr Agnieszka Melnarowicz