Zabawa karnawałowa

W piątek 6 lutego 2015r. w naszej szkole, w sali gimnastycznej, odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I – III.

Najpierw przez dwie godziny bawiły się dzieci z klas pierwszych, następnie z klas drugich, a na zakończenie klasy trzecie. Wszystkie dzieci przyszły na bal w pięknych, kolorowych i różnorodnych strojach karnawałowych.

Na początku balu odbyła się prezentacja strojów, a następnie do tańca przygrywał zespół muzyczny. Nasz bal prowadził Dyrektor ds. sportu Roman Stelmaszyk, któremu pomagały uczennice Gimnazjum nr 4 razem z panią Katarzyną Miernicką, z którą wszyscy zatańczyli kilka układów tanecznych, m. in. zumbę.

W trakcie balu Dyrektor Roman Stelmaszyk prowadził konkursy taneczne i każda klasa ze swoją wychowawczynią zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny
FOTO: mgr Beata Kachny, mgr Urszula Długosz, mgr Bożena Czajka, p. Alicja Rutkowska