"Happy Cube"

Konkurs Happy Cube od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Tak stało się i tym razem. Przychodzą do nas i uczniowie, którzy z matematyką nie mają problemów, i tacy którzy są z nią na bakier. Najważniejsze, że zawsze dobrze się bawimy.

Zauważyłam również, że wracają do nas uczniowie z poprzednich lat. I to bardzo nas cieszy – tzn. mnie i p. Bożenę Kędzierską, to my wymyśliłyśmy ten konkurs.

Jak zwykle rywalizacja była zaciekła. Uczniowie klas czwartych bardzo walczyli, aby wejść do finału. Niestety szóstoklasiści w tym roku byli nie do pobicia - choć nie zawsze tak jest. Nawet w finale musieliśmy rozegrać dogrywkę pomiędzy Kamilą Szerszoń z klasy VIb z Dominiką Aleksandrof z klasy VIa.

Ostatecznie wyniki prezentują się następująco:

I miejsce: Krysia Skrzynkowska z klasy VIb
II miejsce: Michał Tratkiewicz z klasy VIc
III miejsce: Dominika Aleksandroff z klasy VIa

W konkursie uczestniczyło 20 uczniów.

Do zobaczenia w następnym roku!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Justyna Wolska
FOTO: mgr Justyna Wolska