KLASA 2B - Zdrowe i kolorowe kanapki

Zdrowe i kolorowe kanapki

Uczniowie kl. II b już wiedzą, że należy się zdrowo odżywiać, jeść urozmaicone posiłki oraz zażywać dużo ruchu na świeżym powietrzu. Na zajęciach  samodzielnie  przygotowywali drugie śniadanie. Do wykonania  zdrowych  kanapek  wykorzystywali: warzywa, tłuszcze, produkty mleczne, produkty pełnoziarniste, produkty białkowe odzwierzęce, wędliny i wyroby mięsne. Można śmiało powiedzieć, że dzieci zadanie wykonały doskonale. Kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe, ale i pięknie ozdobione. Praca przyniosła wszystkim wiele radości. Dzieci przekonały się, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

Opracowanie mgr E. Knaś