Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Nareszcie, po długiej przerwie uczniowie klasy 3a mogli zaprosić swoje babcie i dziadków na uroczystość klasową, która odbyła się w poniedziałek 30 stycznia 2023 roku w naszej szkole.

Z okazji tego ważnego święta wnuczęta przygotowały podziękowania i prezenty w postaci własnoręcznie zrobionych zakładek do książek oraz kartek z życzeniami. Uczniowie włożyli ogrom trudu i pracy w przygotowanie tych wspaniałych upominków dla swoich babć i dziadków.

Po przywitaniu wszystkich gości rozpoczął się program artystyczny złożony z pięknie recytowanych wierszy i radośnie zaśpiewanej piosenki. Lawinę śmiechu oraz braw wzbudziły skecze w wykonaniu uczniów klasy 3a.

Na zakończenie programu artystycznego wystąpiła Pola Miążek i zachwyciła wszystkich grą na skrzypcach.

Następnie babcie i dziadkowie mogli obejrzeć prezentację przygotowaną przez wychowawcę klasy, która zawierała zdjęcia uczniów z wyjść i uroczystości szkolnych począwszy od pierwszej do trzeciej klasy. Zaproszeni goście przecierali oczy ze zdumienia, jak bardzo zmieniły się ich pociechy na przestrzeni tych trzech lat. Było to popołudnie pełne radości, uśmiechów i wzruszeń...
Podczas uroczystości babcie oraz dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Opracowanie: mgr Beata Kachny, mgr Agnieszka Markiewicz-Rokosz