„Sport i Oświata to Dobra Lokata” - przekaż swój 1%

Szanowni Państwo,

po raz kolejny zwracamy się z prośbą o gest przekazania 1% z deklaracji podatkowej na rzecz Szkolnej Fundacji „Sport i Oświata to Dobra Lokata”.

Przez kilkanaście lat fundacja wsparła Szkołę na kwotę blisko 150 tysięcy złotych. Zakupiliśmy i przekazaliśmy na potrzeby uczniów:  komputery, rzutniki, kserokopiarki, tablety i wiele innych pomocy dydaktycznych. Bez środków fundacji nie otrzymalibyśmy wsparcia Prezydenta Miasta Opola na remont obu bibliotek i doskonałej pracowni komputerowej. Przekazując ze środków fundacji ponad 60 tysięcy złotych, otrzymaliśmy wsparcie wartości ponad 140 tysięcy złotych.

Warto wspomnieć, że wszyscy członkowie fundacji pracują społecznie, a jedyne koszty  w skali roku to symboliczna kwota 350 złotych za prowadzenie dokumentacji księgowej.

Wśród członków fundacji są obecni i byli rodzice naszej Szkoły, a także osoba, która nas wspiera w obsłudze prawnej, oczywiście bez wynagrodzenia, mecenas Janusz Berg.

Zwracamy się z prośbą, aby kolejny raz, a w wielu przypadkach po raz pierwszy, wesprzeć Fundację „Sport i Oświata to Dobra Lokata” darowizną 1%. W ten sposób Państwa środki wrócą do Państwa dzieci.

Wystarczy w deklarację wpisać nasz nr KRS 0000227496

Prezes Fundacji Jowita Syposz

Dyrektor Szkoły Mirosław Śnigórski

Więcej o fundacji po kliknięciu