|
|
Uroczyste podsumowanie sukcesów uczniów klas 1-3.
KLASA 1 A
|
Kacper Herman
|
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
|
Elżbieta Raczkowska
|
Bianka Paloc
|
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Elżbieta Raczkowska
Roman Stelmaszyk
|
Julia Śląska
|
Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza bombka świąteczna”
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Elżbieta Raczkowska
Roman Stelmaszyk
|
Natalia Wiśniewska
|
Wyróżnienie w kategorii klas I w szkolnym konkursie plastycznym „I Ty możesz zostać świętym”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Magdalena Rynkal
Roman Stelmaszyk
|
Maksym
Kravchenko
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, II miejsce w klasach pierwszych
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Dominik Stefaniak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie, III miejsce w klasach pierwszych
|
Roman Stelmaszyk
|
Jakub Zawada - Blaik
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Roman Stelmaszyk
Elżbieta Raczkowska
|
Pola Nowak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Piotr Matykiewicz
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Roman Stelmaszyk
Elżbieta Raczkowska
|
Miłosz Tracz
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Mateusz Łyskawa
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA I B
|
Marcel Nagibin
|
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
I miejsce w szkolnym konkursie literackim „Patron Szkoły” - rymowanki
|
Hanna Wiśniewska
|
Zuzanna Surma
|
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
|
Hanna Wiśniewska
|
Filip Kyrcz
|
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,Najpiękniejsza bombka świąteczna”
|
Hanna Wiśniewska
|
Lena Buchta
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
|
Hanna Wiśniewska
|
Paulina Poluszyńska
|
I miejsce w kategorii klas I w szkolnym konkursie plastycznym „I Ty możesz zostać świętym”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, I miejsce w klasach pierwszych
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, I miejsce w klasach pierwszych
|
Magdalena Rynkal
Roman Stelmaszyk
|
Kazimierz
Lisiński
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, I miejsce w klasach pierwszych
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Rafał Walecko
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Mateusz Niedźwiecki
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Mikołaj Bielecki
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Mikołaj Chlebowski
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Blanka Smak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie,
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie, III miejsce w klasach pierwszych
|
Roman Stelmaszyk
|
Małgorzata Mrożek
|
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
|
Hanna Wiśniewska
|
Kalina Żołądź
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, II miejsce w klasach pierwszych
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA I C
|
Oliwier Brzózka
|
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
|
Beata Trenczek
|
Katarzyna Trybulska
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Beata Trenczek
Roman Stelmaszyk
|
Maja Sikorska
|
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Patron Szkoły”
|
Beata Trenczek
|
Weronika Kozłowska
|
III miejsce w szkolnym konkursie literackim „Patron Szkoły”- rymowanki
|
Beata Trenczek
|
Lena Kadłuczka
|
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
|
Jolanta Tańska - Mende
Beata Trenczek
|
Julia Chojnacka
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie, III miejsce w klasach pierwszych
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Jolanta Tańska - Mende
Roman Stelmaszyk
|
Wiktor Karbowski
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym ,Najpiękniejsza bombka świąteczna”
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Beata Trenczek
Roman Stelmaszyk
|
Julia Hrycaj
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Dyscypliny sportowe”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Beata Trenczek
Roman Stelmaszyk
|
Oskar Sarna
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Aleksandra Leszczyńska
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, II miejsce w klasach pierwszych
|
Roman Stelmaszyk
|
Wiktor Sapeta
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Igor Górski
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, II miejsce w klasach pierwszych
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Dobromir Zbożny
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA I D
|
Marysia Kapliuk
|
III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
|
Iwona Adamczyk
Roman Stelmaszyk
|
Tomasz Wodecki
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Tymon Czajka
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Serhii Kusko
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, I miejsce w klasach pierwszych
|
Roman Stelmaszyk
|
Wojciech Morciniec
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Teresa Oloś
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Anastaziia Yeskina
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Jakub Kapica
|
I miejsce w szkolnym konkursie „Quiz Olimpijski”
|
Alina Ślusarczyk
|
Borys Krygier
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Iwona Adamczyk
Roman Stelmaszyk
|
Igor Jurkowski
|
Zdobywca tytułu „Najbardziej życzliwy w klasie”
|
Iwona Adamczyk
|
Julia Jedziniak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Julia Szczęsna
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA II A
|
Natalia Biernat
|
Pierwsza nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym „Projekt Kartki Świątecznej” MDK
|
Marzanna Najbar
|
Paulina Sendal
|
I miejsce w szkolnym konkursie literackim „Patron Szkoły”- rymowanki
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Marzena Trojanowska
Roman Stelmaszyk
|
Natalia Antonów
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
|
Marzena Trojanowska
|
Maja Sabat
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy” -
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dyscypliny sportowe”
|
Marzena Trojanowska
|
Paulina Trojan
|
Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Humanistyczny”
|
Marzena Trojanowska
|
Jakub Dominik
|
Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, III miejsce w klasach drugich
|
Marzena Trojanowska
Roman Stelmaszyk
|
Maja Wojnowska
|
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
|
Marzena Trojanowska
|
Nadia Mołodecka-Kasprzak
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie, III miejsce w klasach II
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Marzena Trojanowska
Roman Stelmaszyk
|
Maciej Zawadzki
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Marzena Trojanowska
|
Artur Janczak
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Marzena Trojanowska
|
Aleksander Bik
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Bartlomiej Padykuła
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Łukasz Polak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Alicja Juścińska
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, I miejsce w klasach II
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, III miejsce w klasach II
|
Roman Stelmaszyk
|
Paulina Sobolak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Adam Stolecki
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA II B
|
Dominik Zieliński
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Polska moja ojczyzna”
|
Urszula Długosz
|
Aleksandra Stoksik
|
Wyróżnienie w konkursie „Segreguję, bo środowisko szanuję ”- MODN i Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Opolu
II miejsce w szkolnym konkursie literackim „Patron Szkoły”- rymowanki
II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
II miejsce w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, II miejsce w klasach II
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie, II miejsce w klasach II
|
Urszula Długosz
Roman Stelmaszyk
|
Iga Wolińska
|
Laureatka pleneru malarskiego „Opole kredką rysowane”
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Najpiękniejsza bombka świąteczna”
|
Urszula Długosz
|
Jakub Michałowski
|
Szkolny konkurs plastyczny „I Ty możesz zostać świętym” - I miejsce w kategorii klas II
Zdobywca tytułu „Najbardziej życzliwy”
|
Magdalena Rynkal
Urszula Długosz
|
Maja Ślęzak
|
Wyróżnienie w konkursie „Segreguję, bo środowisko szanuję ”- MODN i Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Opolu
II miejsce w szkolnym konkursie literackim „List do kolegi, koleżanki o szkole”
„Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Urszula Długosz
Roman Stelmaszyk
|
Hanna Baklarz
|
Laureatka pleneru malarskiego „Opole kredką rysowane”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, I miejsce w klasach II
|
Urszula Długosz
Roman Stelmaszyk
|
Alicja Ostrowska
|
Laureatka pleneru malarskiego „Opole kredką rysowane”
|
Urszula Długosz
|
Jan Kaleta
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Urszula Długosz
|
Szymon Słoński
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Urszula Długosz
|
Przemysław Zuziak
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Urszula Długosz
|
Goralewska Bianka
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Dominik Retmańczyk
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, III miejsce w klasach II
|
Roman Stelmaszyk
|
Dawid Aleksandroff
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Sebastian Jakimowicz
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Adam Kokosiński
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA II C
|
Kacper Jonczyk
|
Pierwsza nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym „Projekt Kartki Świątecznej” MDK
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Polska – moja Ojczyzna”
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dyscypliny sportowe”
|
Barbara Antosik
Jolanta Tańska- Mende
Barbara Antosik
|
Michał Pec
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
|
Barbara Antosik
|
Martyna Boszko
|
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
|
Jolanta Tańska- Mende
|
Antoni Marynowicz
|
I miejsce w szkolnym i wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Barbara Antosik
Roman Stelmaszyk
|
Łucja Knita
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „I Ty możesz zostać świętym”
I miejsce w szkolnym konkursie literackim „List do kolegi, koleżanki o szkole”
|
Magdalena Rynkal
Barbara Antosik
|
Krzysztof Woldański
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
|
Barbara Antosik
|
Alina Walecka
|
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Barbara Antosik
Roman Stelmaszyk
|
Wojciech Świerczek
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, I miejsce w klasach drugich, najlepszy wynik w szkole
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, I miejsce w klasach drugich
|
Roman Stelmaszyk
|
Tymon Stec
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Tymon Rajwa
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Matylda Podhorodecka
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Maria Sowińska
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Łucja Kmita
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Lena Książek
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA II D
|
Michał Zwolak
|
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
|
Katarzyna Maj
Jolanta Tańska - Mende
|
Piotr Andruszko
|
I miejsce szkolnym konkursie „Quiz Olimpijski”
|
Jolanta Tańska - Mende
|
Kalina Stefaniak
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
|
Katarzyna Maj
Roman Stelmaszyk
|
Antonina Malinowska
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
|
Katarzyna Maj
|
Zofia Michnik
|
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Katarzyna Maj
Roman Stelmaszyk
|
Fabio Facchini
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Marcel Knapik
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Kornel Gładysz
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Jakub Białogłowski - Biesiada
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Sebastian Maciej
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Amelia Krupa
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Zuzanna Wolak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Amelia Wasik
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „ Projekt logo fundacji szkolnej”
|
Katarzyna Maj
|
Cezary Nosal
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „ Projekt logo fundacji szkolnej”
|
Katarzyna Maj
|
KLASA III A
|
Wojciech Witkowski
|
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym ,,Najpiękniejsza bombka świąteczna”
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
|
Beata Kachny
Jolanta Tańska - Mende
|
Marcin Hajt
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
II miejsce w szkolnym konkursie literacki „Patron Szkoły”- rymowanki
Wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół
klasowy”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Beata Kachny
Jolanta Tańska - Mende
Roman Stelmaszyk
|
Aniela Gołębiewska
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
|
Jolanta Tańska - Mende
|
Krzysztof Ciesiołkiewicz
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Beata Kachny
Roman Stelmaszyk
|
Agnieszka Kubica
|
Laureatka pleneru malarskiego „Opole kredką rysowane”
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,Najpiękniejsza bombka świąteczna” Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
Szkolny konkurs plastyczny „I Ty możesz zostać świętym” - I miejsce w kategorii klas III
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Beata Kachny
Jolanta Tańska – Mende
Magdalena Rynkal
Roman Stelmaszyk
|
Grzegorz Soboń
|
Laureat pleneru malarskiego „Opole kredką rysowane”
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
|
Beata Kachny
|
Bartosz Nyklarz
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
|
Beata Kachny
|
Aleksandra Wendykier
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, II miejsce w klasach trzecich
|
Beata Kachny
Roman Stelmaszyk
|
Aleksandra Wendykier
|
II miejsce w szkolnym konkursie literackim „List do kolegi, koleżanki o szkole”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „ Projekt logo fundacji szkolnej”
|
Beata Kachny
|
Aleksander Długosz
|
Wyróżnienie w konkursie „Segreguję, bo środowisko szanuję ”- MODN i Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Opolu
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „ Projekt logo fundacji szkolnej”
|
Beata Kachny
|
Maria Kloc
|
Laureatka pleneru malarskiego „Opole kredką rysowane”
|
Beata Kachny
|
Konrad Wierzbicki
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Beata Kachny
|
Michał Bargieł
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, I miejsce w klasach trzecich
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie,
|
Roman Stelmaszyk
|
Stanisław Zapotoczny
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie, II miejsce w klasach trzecich
|
Roman Stelmaszyk
|
Patrycja Krzizek
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, III miejsce w klasach trzecich
|
Roman Stelmaszyk
|
Klaudia Kisil
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie, III miejsce w klasach trzecich
|
Roman Stelmaszyk
|
KLASA III B
|
Olga Górska
|
Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja Ojczyzna”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Bożena Kęs
Roman Stelmaszyk
|
Michał Tkacz
|
III miejsce w szkolnym konkursie literackim „Patron Szkoły”- rymowanki
I miejsce w szkolnym konkursie literackim „List do Kolegi”
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Dyscypliny sportowe”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, I miejsce w klasach trzecich najlepszy wynik w szkole
|
Bożena Kęs
Roman Stelmaszyk
|
Franciszek Werner
|
I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
|
Bożena Kęs
|
Wiktor Żyłka
|
I miejsce w szkolnym konkursie „Quiz Olimpijski”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie. III miejsce w klasach trzecich
|
Marzanna Najbar
Roman Stelmaszyk
|
Hanna Orlikowska
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
|
Bożena Kęs
|
Marcin Karbowski
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
|
Bożena Kęs
|
Marcel Łyszczarczyk
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Bożena Kęs
Roman Stelmaszyk
|
Jagoda Górska
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Bożena Kęs
Roman Stelmaszyk
|
Piotr Bialik
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Bożena Kęs
Roman Stelmaszyk
|
Wiktor Żyłka
|
Bieg po kopercie – III m.
|
Roman Stelmaszyk
|
Jakub Oleśków
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
|
Bożena Kęs
|
Antoni Mielnik
|
Zdobywca tytułu „Najbardziej życzliwy w klasie”
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Bożena Kęs
Roman Stelmaszyk
|
Yeva Slobodyan
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Michalina Szulc
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Aleksandra PawŁowska
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Maksymilian Cybula
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Bożena Kęs
|
Szymon Józefów
|
Nagroda za największe postępy w nauce – konkurs „Najbardziej zmotywowany zespół klasowy”
|
Bożena Kęs
|
KLASA III C
|
Weronika Biniszewska
|
I miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Alfik humanistyczny
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Szkoła moich marzeń”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Dominika Waluś
Roman Stelmaszyk
|
Miłosz Szmańda
|
I miejsce w szkolnym konkursie literackim „Patron Szkoły”- rymowanki
|
Dominika Waluś
|
Kinder Marianna
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Michalina Sędłak
|
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
|
Jolanta Tańska - Mende
|
Helena Bolibrzuch
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja zakładka do książki”
|
Dominika Waluś
Jolanta Tańska - Mende
|
Weronika Biniszewska
|
III miejsce w szkolnym konkursie „Śpiewamy kolędy”
|
Dominika Waluś
|
Zuzanna Olbrych
|
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie, I miejsce w klasach trzecich
|
Dominika Waluś
Roman Stelmaszyk
|
Oliwia Sapeta
|
III miejsce w szkolnym konkursie literackim „List do kolegi, koleżanki o szkole”
|
Dominika Waluś
|
Michał Olbrych
|
Zdobywczyni tytułu „Najbardziej życzliwa w klasie”
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie
|
Dominika Waluś
Roman Stelmaszyk
|
Filip Pietrzak
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Filip Krasowski
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie III miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Kacper Kasperczyk
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem I miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Karol Kielanowski
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Marta Kaczmarek
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie I miejsce w klasie, I miejsce w klasach trzecich, najlepszy wynik w szkole
Mistrzostwa Małej Dwójki w rzucie oszczepem II miejsce w klasie
|
Roman Stelmaszyk
|
Karolina Bosy
|
Mistrzostwa Małej Dwójki w biegu po kopercie II miejsce w klasie, II miejsce w klasach trzecich
|
Roman Stelmaszyk
|
Uczennica Weronika Biniszewska I miejsce w Polsce w Alfiku humanistycznym.
Gratulujemy.
Opracowanie: mgr Grażyna Danielko, zdjęcia mgr Lucyna Mazur
|
| |