Newsletter


Rok szkolny 2019/2020 zapowiada się bardzo intensywnie w świetlicy szkolnej – pani dyrektor Grażyna Danielko wymyśliła zajęcia sportowe dla uczniów przebywających w świetlicy.

Pan Roman Stelmaszyk podjął się poprowadzenia zajęć. Razem wymyślili, że dzieci poznają w roku szkolnym podstawy lekkoatletyki, piłki siatkowej, piłki ręcznej, koszykówki, gimnastyki, piłki nożnej, gier i zabaw sportowych.

Dzieci przez pierwszy miesiąc poznały różne gry i zabawy lekkoatletyczne. Ćwiczyły także rzut oszczepem przed zawodami, które odbywały się w ramach święta szkoły – czyli Dniami Patrona, którymi są Polscy Olimpijczycy.

Jeżeli nasz szkoła nosi imię Polskich Olimpijczyków, a my mamy takie wspaniałe warunki do uprawiania sportu i możemy poznawać tak wcześnie różne dyscypliny sportu – to może któryś z naszych uczniów zostanie w przyszłości mistrzem olimpijskim. To nasze marzenie.

Opracowanie: mgr Roman Stelmaszyk


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
Foto
  


  Ważne informacje

Nauka stacjonarna w klasach I - III
od 5 maja (środa).
4 maja (wtorek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w naszej szkole.

Master
- kolonia i obóz językowy.

„Program wspierania edukacji uzdolnionych uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych Miasta Opola”
- sprawdź szczegóły!

 
Podstrony:  1  2  3  4 

 
4


 
 
45-061 Opole
ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS