XVIII Olimpiada Zdrowego Przedszkolaka

.:OPRACOWANIE: p. Roman Stelmaszyk

12 czerwca 2018 r. wicedyrektor szkoły – p. Roman Stelmaszyk, po raz kolejny zorganizował XVIII Olimpiadę Zdrowego Przedszkolaka.

Deszcz wystraszył przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 14 i 6 natomiast organizatorzy z Przedszkola Publicznego nr 21 zjawili się w licznej grupie, a walkę w przeróżnych konkurencjach sprawnościowych oraz wiedzy o zdrowym odżywianiu podjęli przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 42.

Pani Anna Leśniowska – Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 21, pogratulowała uczestnikom wręczając atrakcyjne puchary i nagrody.

Zwyciężyli gospodarze – Przedszkole Publiczne nr 21, a radość z drugiego miejsca Przedszkola Publicznego nr 42 była bezcenna.

GALERIA ZDJĘĆ:.