Mały Festiwal Skoków

.:OPRACOWANIE: p. Małgorzata Janas

Dnia 15 czerwca 2018 r., na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu, odbył się Mały Festiwal Skoków Szkół Podstawowych.

W zawodach były prowadzone klasyfikacje:

• indywidualnie: oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców;
  • drużynowo: suma 10 wyników zespołu szkolnego.

I tak dzięki naszym wspaniałym zawodnikom takim jak: Ewa Juszczak, Ania Zienkiewicz, Zuzanna Koblak, Kateryna Korniiaka, Kamila Klimek, Wiktor Andruszko, Filip Kusz, Jakub Kasperek, Kamil Poluszyński, Kacper Aksamit z wynikiem – 1285 , zdobyliśmy drużynowo pierwsze miejsce w mieście. Otrzymaliśmy piękny puchar, dyplom oraz kupon na sumę 400 zł. do wydania na sprzęt sportowy w Decatlonie.

Indywidualnie wśród dziewcząt Ewa Juszczak (z taką samą wysokością co miejsce pierwsze – 135 cm.), zdobyła drugie miejsce i kupon do Decatlonu o wartości 100 zł. Zuzanna Koblak z wysokością 130 cm. – trzecie miejsce i kupon o wartości 50 zł.

Wśród chłopców: Wiktor Andruszko z wynikiem 145 cm. zdobył pierwsze miejsce i kupon o wartości 150 zł. Filip Kusz 135 cm. – trzecie miejsce i kupon o wartości 50 zł.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Opiekunem grupy była: mgr Małgorzata Janas.

GALERIA ZDJĘĆ:.