"Stroik wielkanocny" - szkolny konkurs plastyczny

Zapraszam do udziału w konkursie świątecznym, którego celem, oprócz kultywowania tradycji dekorowania domów wielkanocnymi ozdobami, jest także podarowanie stroików Opolskiej Fundacji Domowe Hospicjum Dla Dzieci.

Chciałabym aby zrobione przez Was ozdoby udekorowały mieszkania dzieci i ich rodzin, które znajdują się pod opieką fundacji. Takie prezenty z pewnością sprawią wszystkim radość.

Stroiki należy wykonać wyłącznie w formie przestrzennej – 3D – nie powinny być zbyt duże. Jaką techniką je wykonacie, z jakich materiałów i czym je ozdobicie, zależy wyłącznie od Was. Mają być ładne, wesołe i kolorowe. Życzę miłej zabawy twórczej.

Stroiki należy dostarczyć do dnia 10 marca organizatorowi konkursu.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Organizator konkursu: p. Jolanta Baudisz.