Apel

.:OPRACOWANIE: p. Adrian Lewandowski, p. Grażyna Danielko, p. Kamila Bisaga

We wtorek, 20 lutego, spotkaliśmy się wszyscy w sali sportowej na apelu. Był to dobry moment, aby podsumować pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018.

Najpierw zaproszono uczniów klas IV – VI. Ci, którzy wyróżnili się we wszelkiego rodzaju konkursach, zawodach, turniejach lub po prostu tym, że są życzliwi zaprezentowali się na środku sali razem ze swoimi wychowawcami i opiekunami.

Po krótkiej przerwie przyszedł czas na uczniów klas I – III. Podobnie jak wcześniej, Ci wyróżniający się zostali poproszeni na środek.

Poza oklaskami wszyscy wyczytani uczniowie otrzymali od Dyrekcji słodki upominek.

Zapraszamy do galerii wyróżnionych (po kliknięciu tutaj).

Dziękujemy, że tak pięknie reprezentowaliście naszą szkołę w pierwszym semestrze i liczymy na więcej w kolejnym…

Informacje o zwycięzcach konkursów, zawodów i turniejów mogliście na bieżąco śledzić na łamach naszej strony, możecie również zapoznać się z zestawieniem tych informacji w tym miejscu lub pobrać listę nagrodzonych wraz z ich opiekunami w formie pliku .pdf (po kliknięciu tutaj).

Ze względu na prowadzone w pobliżu szkoły prace budowlane, p. Dyrektor zwrócił uwagę na zasady bezpiecznego oraz rozsądnego zachowania się w drodze do i ze szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ:.