Wyjątkowa lekcja religii

.:OPRACOWANIE: p. Sylwia Hoszowska

Czy wiecie…

gdzie mieszkają Chip i Dale? A które państwo składa się z 7 tysięcy wysp? A dlaczego skorpiony i pająki nie wchodzą na betonową drogę? A dlaczego Albert Einstein interesował się Vortexem w Oregonie? A w którym kraju do domu lata się helikopterem? A co robił Superman jak był w wieku szkolnym? A dlaczego na Filipinach w kościele nie ma ścian? A co je chiński smok?

Uczniowie klas szóstych pozyskali te i wiele innych informacji w środę 7 lutego, ponieważ na lekcji religii gościli misjonarzy pp. Karolinę i Karola Fromontów. Nasi goście odwiedzili 3 kontynenty, na których pracowali przez 11 lat. Podzielili się wiedzą, wrażeniami, osobistym doświadczeniem.

To spotkanie długo pozostanie w pamięci.

GALERIA ZDJĘĆ:.