Klasa Ib na sportowo w drugim semestrze

W drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016 uczniowie i uczennice klasy Ib również mogą pochwalić się swoimi pasjami i sukcesami.

Bartosz Szczepański brał udział w zawodach pływackich „Zacznij wakacje na sportowo”. Przebił „piątkę” z Andrzejem Młynarczykiem. Uczestniczył również w Turnieju piłki nożnej w Zdzieszowicach – rocznik 2008.

Szymon Pawelec kocha piłkę nożną, brał udział w Drużynowym Turnieju Piłki Nożnej Roczników 2008 - 2006.

Maciej Głowacki otrzymał tytuł „Przyjaciela Rekina” i będzie zawsze pamiętał o zachowaniu bezpieczeństwa nad wodą.

Pola Jurkowska zajęła drugie miejsce w turnieju Judo „Dzień dziecka 2016”.

Jędrzej Szczepański brał udział w zawodach Judo z okazji Dnia Dziecka.

Szymon Pawelec wraz z kolegami zdobył piąte miejsce w Turnieju Piłki Nożnej ,,Żaki 2008”.

Szymon Pawelec wraz z drużyną piłki nożnej otrzymał brązowy medal za udział w Turnieju pod patronatem NKS Start Namysłów.

Bartosz Szczepański zajął pierwsze miejsce w „Minimaratonie dla dzieci”.

Maciej Głowacki otrzymał tytuł Przyjaciela Rekina za przepłynięcie dystansu 25 m. stylem grzbietowym.

Mateusz Pośledni zdobył piąte miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Kwietnia.

Maciej Głowacki otrzymał Certyfikat Małego Strażaka.

Jędrzej Szczepański brał udział w I Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Sportach Walki.

Daniel Syposz otrzymał Dyplom Uznania – ukończył IX Powszechne Opolan Deptanie-Bieganie.

Mateusz Pośledni brał udział w Turnieju Piłkarskim Gminy Turawa – rocznik 2008.

Bartosz Szczepański wraz z drużyną zajął w Grodkowie pierwsze miejsce w Turnieju Żaków rocznik 2008.

Mateusz Pośledni z drużyną zajął czwarte miejsce podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej, a także trzecie miejsce w turnieju szachowym.

Szymon Pawelec i Bartosz Szczepański zdobyli puchar za udział w turnieju „Mane Cup” dla rocznika 2008.

Mateusz Pośledni uczestniczył w Dolnośląskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej Zawodników Rocznika 2008, był strzelcem jednej bramki.

Pola Jurkowska zdobyła szlak polanickiego niedźwiedzia.

Mateusz Pośledni brał udział w piłkarskich półkoloniach w Football Academy.

Blanka Mikulicz zajęła drugie miejsce w zawodach strzeleckich z wiatrówek.

Wytrwały Sebastian Sokolnicki dotarł do Schroniska im. Jana Pawła II na Polanie Chochołowskiej oraz do Schroniska na Hali Ornak.

O sukcesach uczniów z pierwszego semestru możecie przeczytać klikając w tym miejscu.

Gratulacje!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Urszula Długosz