Drzwi Otwarte w szkole

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu otworzyła w sobotę 8 marca swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby się czegoś więcej o niej dowiedzieć.

Chętnych nie brakowało, gdyż poza możliwością zwiedzenia szkoły i wcieleniu się w salach lekcyjnych w przyszłorocznego pierwszaka, przygotowano również atrakcje artystyczne w wykonaniu szkolnego zespołu tanecznego „Pluszaki”, zespołu wokalnego „Kalejdoskop”, mini zawody sportowe, w których wszyscy okazali się zwycięzcami oraz pokazy judo. Oczywiście był jeszcze, tradycyjny dla naszej szkoły, ceremoniał olimpijski.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Rodzice mogli również zapisać do szkoły swoje dzieci tego dnia u pedagoga szkolnego.

W tym miejscu przypominamy, iż zmieniły się zasady rekrutacji uczniów do klasy pierwszej. Aby się z nimi zapoznać kliknij tutaj.

Zorganizowanie drzwi otwartych to nie jedyna atrakcja jaką Szkoła Polskich Olimpijczyków przygotowała dla swoich przyszłorocznych uczniów. Począwszy od 13 marca, co tydzień w czwartek w godz. 17:00 – 18:00, przedszkolaki będą mogły wziąć udział w bardzo ciekawych i różnorodnych zajęciach tematycznych prowadzonych specjalnie dla nich na terenie szkoły. Tutaj możesz zapoznać się z ofertą. Zapraszamy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski, dr Magdalena Rynkal
FOTO: dr Magdalena Rynkal