Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy / Інформація

- sprawdź! / перевірити!

Aktualne informacje w zakładce RODZIC oraz poniżej / Актуальна інформація у вкладці БАТЬКІВСЬКИЙ і нижче:

Szanowni Państwo, w tym miejscu znajdować się będą informacje dla osób przybywających z Ukrainy i związanych z naszą szkołą. Będą one aktualizowane na bieżąco. Prosimy o wskazywanie interesującego linka z dostępnych poniżej.

Пані та панове, тут буде інформація для людей, які приїжджають з України та мають відношення до нашої школи. Вони будуть оновлюватися на регулярній основі. Будь ласка, вкажіть цікаве посилання з наведених нижче. Помилка перекладу? Писати далі: szkola@psp2.opole.pl

kurs adaptacyjny języka polskiego dla Ukraińców
курси адаптації польської мови для українців

wsparcie MCWE w Opolu dla uczniów

підтримка учнів

informacje Kuratorium Oświaty w Opolu
інформація про державну адміністрацію

informacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
інформація Міністерства

pomagam Ukrainie
Я допомагаю Україні

Jednocześnie informujemy, że na terenie naszej szkoły (w obydwu budynkach) prowadzone są zbiórki na rzecz potrzebujących osób z Ukrainy. Więcej informacji u wychowawców i przy wejściu do szkoły.

Informacja na temat przeprowadzonych już zbiórek po kliknięciu
w tym miejscu.