"Miniolimpijczyk 2018"

.:OPRACOWANIE: p. Beata Kachny, p. Urszula Długosz

W piątek 18 maja 2018 r. drużyny z klasy Ia, IIc i IIIb pod opieką p. Beaty Kachny, p. Beaty Trenczek i p. Urszuli Długosz brały udział w Międzyszkolnych Zawodach Sportowych „Miniolimpijczyk 2018” w Chróścinie Opolskiej.

Dzieci z klas pierwszych i drugich startowały w pięciu konkurencjach, a klasy trzecie dodatkowo jeszcze w dwóch. Konkurencje to: slalom – prowadzenie piłeczki tenisowej kijem hokejowym, wyścig z kozłowaniem mini piłki ręcznej, skoki z piłką siatkową między kolanami, toczenie piłki koszowej, wyścig skokami zajęczymi, skoki dodawane, wyścig z przeplotem przez szarfę i przewrotem w przód.

Drużyna z klasy Ia zajęła pierwsze miejsce, z klasy IIc i IIIb drugie miejsce.

Dzieci otrzymały złote i srebrne medale, a każda drużyna dyplom i puchar przechodni. Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze.

GALERIA ZDJĘĆ:.