"Wszystkie stworzenia, czyli jak włochatym bywa źle"

28 i 29 stycznia 2016 r., wszystkie klasy I – III były w teatrze im. Jana Kochanowskiego, na spektaklu pt. „Wszystkie stworzenia, czyli jak włochatym bywa źle” – autor Magdalena Mrozińska, reżyseria Jerzy Połoński.

Spektakl powstał w ramach projektu „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim”.

Tą pełną humoru opowieść o lęku przed nieznanym, potrzebie akceptacji i sile przyjaźni dzieci oglądały z ogromnym zaangażowaniem reagując na przebieg wydarzeń spontanicznymi oklaskami. Wesoła muzyka i rytmiczne piosenki porywały dzieci do wspólnej z aktorami zabawy.

To było bardzo piękne przeżycie, udział w tym barwnym i pouczającym spektaklu był dla małych widzów ogromną przyjemnością.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Bożena Czajka
FOTO: p. Marta Radomska