"Fascynujący Świat Nauki i Technologii" - zakończenie projektu

Zakończono realizację projektu „Fascynujący Świat Nauki i Technologii”, który trwał od 2013r. i obejmował ponad 380 szkół na Opolszczyźnie.

Projekt zakładał współpracę wielu instytucji w zakresie jego realizacji, m.in. instytucje kultury, ośrodki naukowe, uczelnie wyższe, gospodarstwa edukacyjne. Zaplanowane w projekcie działania były spójne i wprowadziły nową jakość w opolskiej edukacji. Pokazały, że Opolszczyzna ma bogatą ofertę edukacyjną dla dzieci i młodzieży, a szkoły i nauczyciele wykorzystując szerokie spektrum metod nauczania i środków dydaktycznych pozwalają rozwijać uczniom swoje zainteresowania i pasje.

Informacje dotyczące działań w naszej szkole znajdziecie w zakładce PROJEKT FŚNT. Zachęcamy również do odsłuchania nagrania audio podsumowującego projekt poniżej.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Małgorzata Dudek