Gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

W trwającym roku szkolnym 2014/2015 uczniowie naszej szkoły mieli wiele możliwości, aby wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w przeróżnych konkursach, z których na pewno jednymi z najbardziej prestiżowych były Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe. W poniedziałek 18 maja 2015r. nadszedł czas na ich uroczyste podsumowanie.

Na uroczystą galę zostali zaproszeni do Filharmonii Opolskiej wszyscy laureaci z naszego województwa, ich rodziny, opiekunowie oraz przewodniczący komisji konkursowych. Oprócz wyróżnienia bohaterów podsumowania, przybyli mieli także okazję zrelaksować się przy występach wokalnych, które jak zwykle stały na wysokim poziomie.

Jak już czytaliście na łamach strony tytuł laureata tych konkursów udało się zdobyć, aż pięciu uczniom naszej szkoły z trzech przedmiotów. Wicekurator oświaty, p. Rafał Rippel, wręczył dyplomy i nagrody Alicji Marynowicz i Magdalenie Szelewskiej w kategorii języka polskiego, Marcinowi Kudlickiemu i Mai Szewczyk z języka angielskiego oraz Bartoszowi Joniakowi z historii.

Szczerze gratulujemy życząc równie dużych sukcesów w przyszłości!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski, mgr Natalia Mroszczyk