Dzień Praw Zwierząt

W dniu 22 maja w naszej szkole rozpoczęły się Dni Praw Zwierząt. Uczniowie mogli zapoznać się z całym katalogiem praw zwierząt zarówno domowych jak i dziko żyjących. Aby uczyć młodzież wrażliwości, empatii i chęci pomagania zwierzętom chętni uczniowie wzięli udział w zbiórce karmy, przysmaków i akcesoriów przydatnym bezdomnym zwierzętom, którymi opiekuje się Fundacja MALI BRACIA. Mamy nadzieję, że uczniowie również w przyszłości będą tak chętnie pomagali w akcjach na rzecz potrzebujących zwierząt. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji – Organizatorki Małgorzata Warzkiewicz i Katarzyna Miernicka.