Eliminacje do I Powiatowego Dyktanda z Języka Angielskiego

5 grudnia 2013r. uczniowie naszej szkoły spróbowali swoich sił w I Powiatowym Dyktandzie z Języka Angielskiego i jest nam niezmiernie miło, iż mamy, aż 4 finalistów!

Oto oni:

Karolina Barańska z klasy VIa
wynik: 116 / 120 pkt.

Marcin Kudlicki z klasy Vb
wynik: 114 / 120 pkt.

Michał Wach z klasy VIb
wynik: 111 / 120 pkt.

Wiktoria Świerc z klasy VIa
wynik: 106 / 120 pkt.

Finał konkursu odbędzie się w Centrum Helen Doron w Opolu, ul. Sosnkowskiego 4a/20 w dniu 25 stycznia 2014r w godz. 10:30 – 11:30. W finale konkursu wykorzystany zostanie tekst z wydanej przez uczniów Helen Doron English książki „Kangi’s Adventures” czytany przez native speakera.

Wyniki finału ogłoszone zostaną w okresie 7 dni od daty przeprowadzenia finału czyli 1 lutego 2014 roku na stronie www.helendoron.pl/opole.

Zgodnie z regulaminem konkursu wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali na zakończenie roku szkolnego w dniu 14 czerwca 2014r. Gala odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury w Opolu, przy ul. Katowickiej 95. Także obiecane upominki zostaną wręczone wszystkim finalistom podczas w/w Gali. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez Dyrektora Okręgowego Helen Doron English Opole.

W razie pytań należy skontaktować się z p. Kamilą Kapral – telefon: 519 132 430.

Pełną listę zakwalifikowanych do finału uczestników znajdziesz w załączniku poniżej bądź na stronie internetowej organizatora konkursu.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski