Klasa IIIb na sportowo w drugim semestrze

.:OPRACOWANIE: p. Urszula Długosz

Mateusz Pośledni z drużyną zajął pierwsze miejsce w Mini Mistrzostwach Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Popielów.

Mateusz Pośledni zajął pierwsze miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Czerwca oraz trzecie miejsce w końcowej Klasyfikacji Grand Prix.

Sebastian Sokolnicki uczestniczył w zawodach pływackich zespołowych wyścigów sztafetowych w Nocnym Pływaniu Długodystansowym, z zespołem zajął pierwsze miejsce.

Mateusz Pośledni wziął udział w Kwietnym Biegu zorganizowanym dla uczczenia pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny.

Mateusz Pośledni wziął udział w Krapkowickim Biegu Terenowym z Przeszkodami na 500 m. oraz „Multi Biegu. Bięgnę by pomóc!”. Był to bieg charytatywny dla Bartka, który choruje na stwardnienie zanikowe boczne.

Sebastian Sokolnicki otrzymał dwa złote medale za udział w zawodach pływackich stylem dowolnym i grzbietowym „Zacznij wakacje na sportowo”.

Maciej Głowacki zdobył czwarte miejsce w zawodach Judo – Super Liga w Świdnicy.

Pola Jurkowska z grupą zajęła drugie miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego.

Mateusz Pośledni wziął udział w 36. Krapkowickim Biegu Ulicznym Dzieci i Młodzieży na dystansie 500 m.

Mateusz Pośledni w ramach akcji „Cała Polska biega z nami” wziął udział w Teście Coopera i pokonał dystans 2400 m.!

Bartosz Szczepański zajął pierwsze miejsce w „Biegu z jajem”.

Maciej Głowacki zajął czwarte miejsce w Zawodach Judo w Obornikach Śląskich.

Jędrzej Szczepański zajął czwarte miejsce w zawodach Judo – International Judo Workshop.

Maciej Głowacki zdobył brązowy medal w Super Lidze Judo w Kobierzycach.

Blanka Mikulicz otrzymała dyplom i tytuł „Przyjaciel Rekina” za przepłynięcie dystansu 25 metrów stylem grzbietowym.

Mateusz Pośledni zajął pierwsze miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Lutego oraz drugie miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Marca. Turnieje organizowała Szkoła Szachowa „Czarny Koń”.

Szymon Pawelec wraz ze swoją drużyną zdobył drugie miejsce w turnieju piłki nożnej w Grodkowie.

Mikołaj Jaśkowiak z drużyną zajął piąte miejsce w turnieju piłki nożnej w Namysłowie.

Szymon Pawelec i Mateusz Pośledni z drużyną zajęli czwarte miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej.

Blanka Mikulicz zajęła pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich z popularnych wiatrówek w Dusznikach Zdroju.