Klasa IIIb na sportowo w drugim semestrze
 
 


.:OPRACOWANIE: p. Urszula Długosz

Mateusz Pośledni z drużyną zajął pierwsze miejsce w Mini Mistrzostwach Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Popielów.


Mateusz Pośledni zajął pierwsze miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Czerwca oraz trzecie miejsce w końcowej Klasyfikacji Grand Prix.


Sebastian Sokolnicki uczestniczył w zawodach pływackich zespołowych wyścigów sztafetowych w Nocnym Pływaniu Długodystansowym, z zespołem zajął pierwsze miejsce.


Mateusz Pośledni wziął udział w Kwietnym Biegu zorganizowanym dla uczczenia pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny.


Mateusz Pośledni wziął udział w Krapkowickim Biegu Terenowym z Przeszkodami na 500 m. oraz „Multi Biegu. Bięgnę by pomóc!”. Był to bieg charytatywny dla Bartka, który choruje na stwardnienie zanikowe boczne.


Sebastian Sokolnicki otrzymał dwa złote medale za udział w zawodach pływackich stylem dowolnym i grzbietowym „Zacznij wakacje na sportowo”.


Maciej Głowacki zdobył czwarte miejsce w zawodach Judo – Super Liga w Świdnicy.


Pola Jurkowska z grupą zajęła drugie miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego.


Mateusz Pośledni wziął udział w 36. Krapkowickim Biegu Ulicznym Dzieci i Młodzieży na dystansie 500 m.


Mateusz Pośledni w ramach akcji „Cała Polska biega z nami” wziął udział w Teście Coopera i pokonał dystans 2400 m.!


Bartosz Szczepański zajął pierwsze miejsce w „Biegu z jajem”.


Maciej Głowacki zajął czwarte miejsce w Zawodach Judo w Obornikach Śląskich.


Jędrzej Szczepański zajął czwarte miejsce w zawodach Judo – International Judo Workshop.


Maciej Głowacki zdobył brązowy medal w Super Lidze Judo w Kobierzycach.


Blanka Mikulicz otrzymała dyplom i tytuł „Przyjaciel Rekina” za przepłynięcie dystansu 25 metrów stylem grzbietowym.


Mateusz Pośledni zajął pierwsze miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Lutego oraz drugie miejsce w Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Marca. Turnieje organizowała Szkoła Szachowa „Czarny Koń”.


Szymon Pawelec wraz ze swoją drużyną zdobył drugie miejsce w turnieju piłki nożnej w Grodkowie.


Mikołaj Jaśkowiak z drużyną zajął piąte miejsce w turnieju piłki nożnej w Namysłowie.


Szymon Pawelec i Mateusz Pośledni z drużyną zajęli czwarte miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej.
 


Blanka Mikulicz zajęła pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich z popularnych wiatrówek w Dusznikach Zdroju.

Gratulacje!

  
 

 ARCHIWUM STRONY INTERNETOWEJ PSP2           Lata szkolne: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 
 
45-061 Opole
ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS