Uczniowie klasy 1c otrzymali zadanie wykonania w domu projektu na jeden z dwóch wybranych tematów: „Gdzie możemy spędzić wakacje w Polsce?” lub „Polskie góry”.
Dzieci przygotowały prace, wykorzystując różne materiały i ciekawe pomysły. Uczniowie wykazali się kreatywnością, starannością oraz dużym zaangażowaniem podczas przygotowywania swoich projektów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac przygotowanych przez uczniów klasy 1c.








