Oferta kursów językowych „Master”
- na terenie naszej szkoły.

Oferta kursu języka angielskiego

Zapraszamy na kursy języków obcych, które prowadzimy na terenie szkoły, do której uczęszcza Państwa dziecko.

Plan zajęć jest skorelowany z planem lekcji szkoły. Dla dzieci z klas młodszych kurs odbywa się w godzinach pracy świetlicy, skąd są one zabierane na zajęcia i tam po nich odprowadzane.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym i skutecznym nauczaniu języków obcych.

W swojej pracy stosujemy najnowsze metody, a na naszych zajęciach uczniowie nigdy się nie nudzą.

Nasze kursy wzbogacamy o imprezy typu zabawa z okazji Halloween, półkolonie, kolonie i obozy językowe i wiele innych.

Wypracowaliśmy własny system motywujący uczniów do efektywnego zdobywania wiedzy.

Nasi wykwalifikowani lektorzy gwarantują profesjonalizm i przyjazną atmosferę.

Jako niepubliczna placówka oświatowa jesteśmy pod nadzorem Kuratorium Oświaty a w 2019 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Opolska Marka w kategorii Usługa Roku. Posiadamy certyfikat jakości Pewna Szkoła.

Zapewniamy bezpieczne warunki na naszych lekcjach, nasi lektorzy przestrzegają procedur sanitarnych i są w tym kierunku przeszkoleni.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.cemaster.pl lub
telefonicznie 77 441 41 01 / 696 510 486
mailowo: szkola@cemaster.pl lub
osobiście w biurze w Opolu, ul. Waryńskiego 2.

ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS