Adresy e-mail'owe nauczycieli do korespondencji z uczniami
 
 




Mirosław Śnigórski

snigorski.m@gmail.com

Justyna Wolska

psp2matematyka7a@o2.pl

Iwona Amrogowicz

kudlis@tlen.pl

Izabela Burdziąg

biologiaz6abcde@gmail.com
adpsp2opole@gmail.com
biologiaz7a@gmail.com
biologiaz7b@gmail.com

Kamila Bisaga

kamilabisaga1@gmail.com

Małgorzata Majchrzak-Blicharz

malgosiabli60@gmail.com

Katarzyna Calicka

k.calicka@op.pl

Magdalena Czech

czechy37@wp.pl

Łukasz Dabbachi

ldabbachi@gmail.com

Ewa Elias

psp2katowicka@gmail.com   

Robert Elias

elias.rob@gmail.com

Patrycja Gabor

patrycja_gabor@o2.pl

Aleksandra Kleszcz

kontakt.paniola.wf@wp.pl

Patryk Komar

komar-patryk@wp.pl

Joanna Kotowska

jkotowskapsp2@gmail.com

Dariusz Kopczyński

dariuszfitlifecoach@wp.pl

Tomasz Koralewski

tkoralpsp2@onet.pl

Grzegorz Kozdraś

grzegorz.kozdras@poczta.onet.pl

Joanna Krasnodębska

jkrasnodebskapsp2@interia.pl

Bernadeta Kinder

kinderbernadeta@gmail.com

Katarzyna Król

krolkatarzyna02@gmail.com

Dorota Kutrowska

chemia.dkutrowska@gmail.com

Bożena Kędzierska

poziomka440@interia.pl

Adrian Lewandowski

angielskipsp2@gmail.com

Małgorzata Łyko-Szczygieł

malgorzatalykoszczygiel@gmail.com

Katarzyna Majchrzak

katarzyna.anna.majchrzak@gmail.com

Małgorzata Marcinkiewicz

m.marcinkiewicz.20@wp.pl

Katarzyna Miernicka

katarzyna.miernicka@interia.pl

Adriana Misztela

adriana.misztela@onet.pl

Anna Milejska

ania.milejska@op.pl

Lucyna Makowska

lmakowska@o2.pl

Joanna Nieschwietz

informatyka_2020@o2.pl

Paweł Nowicki

pol9911@tlen.pl

Krzysztof Ostrowski

ostrowski-psp2-opole@wp.pl

Anita Raźniewska

info5b@interia.pl

Piotr Sokołowski

sokolpiotr@vp.pl

Edyta Szymczyna-Zima

psp.klasa6e@wp.pl

Elźbieta Suchińska

zpap.oo.19@gmail.com

Bożena Śniatowska

psp2bozena@gmail.com  

Alicja Ślusarczyk        

alice.slusarczyk@gmail.com

Dominika Waluś

dominika.walus@o2.pl

Ewa Wąsowska

ewakit1977@gmail.com

Bogusława Westenholz

westenholz.b@gmail.com

Iwona Popielska

iwpopi@wp.pl

  
 
 
45-061 Opole
ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS