Apel podsumowujący sukcesy w pierwszym semestrze 2018/2019

W piątek 8 marca, spotkaliśmy się w sali sportowej, aby podsumować sukcesy pierwszego semestru.

Najpierw jednak Pan Dyrektor – Mirosław Śnigórski, przywitał wszystkich i przypomniał zasady właściwego zachowania w szkole.

Następnie na środek zostali zaproszeni wszyscy Ci, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach, konkursach lub po prostu tym, że są życzliwi. Poza zdjęciem z wychowawcą i opiekunami otrzymali oni dyplomy oraz słodkie upominki. Po zestawienie zwycięzców zawodów, konkursów i turniejów w formie pliku .pdf kliknijcie tutaj.

Zapraszamy do galerii wyróżnionych (w kolejności od klasy Ia do VIIIc) – wystarczy kliknąć w tym miejscu.

Na apelu dowiedzieliśmy się również jaką nazwę będzie nosiła nasza szkolna maskotka. Od dzisiaj oficjalnie nazywajcie ją Złotek. Nazwa została wyłoniona w wyniku konkursu, w którym wybrane imię wymyśliła Weronika Więcek z klasy VIIb. W nagrodę Weronika otrzymała hulajnogę.

Dziękujemy tym, którzy pięknie reprezentowali naszą szkołę w pierwszym semestrze i liczymy na kolejne sukcesy w drugim.

Opracowanie informacji: A. Lewandowski
Zdjęcia: A. Lewandowski, I. Burdziąg, A. Melnarowicz, G. Danielko