Dzień otwarty

W sobotę, 2 marca, podczas dnia otwartego nasi przyszli pierwszoklasiści mieli okazję posmakować tego, co szkoła Polskich Olimpijczyków może im już niedługo zaoferować.

Przybyli tego dnia Rodzice wraz ze swoimi pociechami otrzymali upominki powitalne, po czym mieli możliwość zwiedzania szkoły i sal lekcyjnych, w których brali udział w różnych zajęciach tematycznych. Przygotowano dla nich również zawody sportowe, występ szkolnego zespołu tanecznego „Pluszaki” i naszych cheerleader’ek oraz pokaz judo. Oczywiście był jeszcze, tradycyjny dla naszej szkoły, ceremoniał olimpijski.

Na koniec dzieci otrzymały balony.

Rodzice mogli również dowiedzieć się szczegółów odnośnie zapisania dziecka do szkoły. Klikając w tym miejscu uzyskasz dostęp do informacji dotyczących rekrutacji do klasy pierwszej.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie jednocześnie zapraszając na czwartkowe popołudnia dla przedszkolaków:

Galeria zdjęć po kliknięciu tutaj.

Opracowanie informacji: A. Lewandowski
Zdjęcia: M. Rynkal