Konkurs na kartkę świąteczną dla Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu

Kartka świąteczna Tosi Sławińskiej z klasy 5d została uznana za najbardziej oryginalną i ciekawą w konkursie zorganizowanym przez Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Jeden z darczyńców wybrał kartkę Tosi spośród innych, wykonanych głównie przez dzieci uczęszczające na zajęcia kółka plastycznego.

Kartka zyskała nową szatę graficzną, a oprócz życzeń, znalazła się na niej informacja o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz domowego hospicjum dla dzieci.

Podczas przedświątecznej wizyty w placówce, kiedy dzieci wręczały karki wykonane przez naszych uczniów, Tosia otrzymała wspaniałą dużą słodką nagrodę. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!

Opracowanie informacji: J. Baudisz