Andrzejkowe disco!

Kochani,

Dyskoteka andrzejkowa za nami. Bawiliśmy się tak wybornie, że żal było wychodzić. Rodzice długo musieli czekać, aż zdecydowaliśmy się zakończyć zabawę. Były gry i konkursy, dowiedzieliśmy się jak będzie miała na imię nasza żona lub mąż. Dziewczyny wyprowadzały buty, żeby dowiedzieć się, która pierwsza wyjdzie za mąż. Los wybrał Oliwię Fabijańczyk, której kibicowała cała szkoła. Królem balu został Kuba Rudzki. Od strony muzycznej rozbawiał nas niezastąpiony pan Piotr. Już tradycyjnie oblegaliśmy bufet, z którego udało się uzyskać 280 zł na potrzeby Samorządu. Mogliśmy wspaniale spędzić ten czas dzięki naszym wychowawcom, którzy zgodzili się zapewnić nam opiekę. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Opracowanie informacji: Samorząd Uczniowski