"Na gałązce choinkowej"

.:OPRACOWANIE: p. Bożena Kęs

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 odbył się konkurs plastyczny dla klas I – III.

Reprezentanci z każdej klasy mieli zadania o różnym stopniu trudności. Klasy pierwsze miały ozdobić choinkę, klasy drugie zrobić anioła, a klasy trzecie – szopkę bożonarodzeniową. Szkoła zapewniła wszystkie potrzebne materiały plastyczne i ozdoby, a wykonanie zależało już od wyobraźni dziecka, jego pomysłowości i inwencji.

W konkursie naszą szkołę z klasy pierwszej reprezentowała Olga Górska, z klasy drugiej – Hanna Wawrzyniak, a z klasy trzeciej – Sebastian Sokolnicki.

Miło mi poinformować, że wśród klas drugich Hanna Wawrzyniak zajęła drugie miejsce – wychowawca: p. Beata Trenczek, a wśród klas trzecich Sebastian Sokolnicki zajął trzecie miejsce – wychowawca p. Urszula Długosz.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy wielu dalszych sukcesów.