Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Miasta Opola

.:OPRACOWANIE: p. Małgorzata Janas

W dniu 28 września 2016 r. w parku miejskim przy osiedlu Armii Krajowej reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły brała udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Miasta Opola.

Zawodnicy startowali: osobno klasy piąte i młodsze oraz klasy szóste w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczęta miały do pokonania dystans ok. 600 m., a chłopcy ok. 1000 m.

W roczniku 2005 i młodsi, wspaniale zaprezentowali się zdobywając następujące miejsca:

I miejsca: Ewa Juszczak z klasy Vb, Oliwier Sośnicki z klasy VIa

III miejsca: Wiktor Andruszko z klasy Va, Kamila Klimek z klasy Va

W roczniku 2004:

III miejsce: Kacper Łyszczarczyk z klasy VIb

V miejsce: Daria Bilińska z klasy VIb

Wszyscy zawodnicy zakwalifikowali się na Wojewódzkie Indywidualne biegi przełajowe, które odbędą się dnia 6 października 2016 r. w Lasocicach.

Gratulujemy!

Opiekunami na zawodach były: p. Małgorzata Janas oraz p. Bogusława Westenholz.

GALERIA:.

FotoFoto