Gala laureatów konkursów religijnych

W dniu 19 maja 2016 r. w auli Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów konkursów organizowanych przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu.

Wśród zaproszonych gości byli: ks. bp R. Pierskała, Opolski Kurator Oświaty p. M. Siek oraz przedstawiciel Wydziału Oświaty w Opolu. Laureaci wraz z opiekunami i zaproszonymi gośćmi mieli okazję nie tylko cieszyć się swoim sukcesem, ale również wysłuchać koncertu uczniów Państwowej szkoły Muzycznej w Opolu.

Wśród 51 nagrodzonych laureatów była również uczennica naszej szkoły Aleksandra Orlikowska, która zajęła drugie miejsce w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej „Żak”.

Oli gratulujemy sukcesu i życzymy następnych.

OPRACOWANIE INFORMACJI: dr Magdalena Rynkal
FOTO: