Rok 2016

Weronika Klimmer

• Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” – sesja jesienna
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” – sesja wiosenna
  • II miejsce w województwie opolskim w Ogólnopolskim Konkursie „Omnibus Humanistyczny”
  • II miejsce na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Śpiewajmy Razem”
  • Wyróżnienie na Gali Ogrody Talentów
  • I miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Walley Cup” – Warszawa 2016
  • I miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Walley Cup” – Kraków 2016
  • I miejsce w Międzynarodowym Memoriale Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz – IX Puchar Łodzi w Łyżwiarstwie Figurowym
  • I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Mikołajkowych w Łodzi pod Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Łyżwiarstwie Figurowym.
  • I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Amatorów o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju w Łyżwiarstwie Figurowym
  • IV miejsce w Ogólnopolskich zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym o Puchar Dębicy 2016
  • II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym Opolska Łyżwa 2016

Rok 2015